1999 yılında İran’ın başkenti Tehran’da İş hayatına başladık. 2004 yılında ticaretimizi Türkiye de yapmaya karar verdik.

2004 yılından 2013 yılına kadar geçen sürede bireysel olarak (Türkiye – İran) Pazarı için temsilcilik hizmetleri verdik.

2013 yılında iki ayrı şirket kurduk. Birincisi, Dış Ticaret Firması, İkincisi ise  Ev tekstili üzerine “Lidoma Blue” olmuştur.

Dış Ticaret Firmamız ile yapmış olduğumuz başarılı ticaretimizin neticesini,

2016 yılında BTSO’nun Düzenlemiş olduğu “Ekonomiye Değer Katanlar” ödül töreninde, En başarılı Kobiler arasında “Yılın Kobisi” ödülünü alarak gerçekleştirdik.

Başarılarımızı 2017 yılında Başbakanlık tarafından Düzenlenen KOSGEB 5.Kobi ve Girişimcilik ödülleri kapsamında Başarı sertifikası alarak devam ettirdik.

Avrupa ve Asya ülkelerine, Ev Tekstili ve ayrıca Döşemelik, Fonluk ve Perde kumaş konularında %100 ihracat satışlarımız ile devam etmekteyiz. Yurt dışı partner Firmalar aracılığı ile 5, 6 ve 7 yıldız Otel Projelerine imzalarımızı atmış bulunmaktayız.

2018 yılından bu yana İran’ın başkenti Tehran da ve Rusya’nın başkenti Moskova da Ofislerimiz ve ürün depolarımız bulunmaktadır.

Perakende ve Toptan olarak E-Ticaret üzerinde Lidoma Home ve Lidoma Pillow markalarımız ile satışlarımıza devam etmekteyiz.

Ülke ekonomisine değer katmak ve büyüme hedeflerimize ulaşmak için çalışmalarımıza, ürün kalitemiz ve sunduğumuz hizmet kalitemiz ile devam ediyoruz.

Tarihçe 

Başarılarla dolu iş hayatı yolculuğumuz, Firma Genel Müdürümüz Emirali Berat’ın 1995 te Türkiye ye gelerek Bursa da kumaş ticaretine atılması ile başlamıştır.
Genel Müdürümüz Emirali Berat, Bursa’nın köklü ve güçlü firmalarında 18 yılda edinmiş olduğu deneyim ile, 2013 yılında Lidoma Blue Firmasını kurarak devam ettirmektedir.
Döşemelik kumaş, Fon ve Tül konularında ki deneyimlerini, Ev Tekstili konusunda da başarılı bir şekilde sürdürmektedir.
Yıllardır içinde bulunduğumuz tekstil sektörüne yapmış olduğumuz yeni yatırımlarla Dünya da Lider Firma olmayı hedeflemekteyiz.
Amacımız, yenilikçi, özgün ve dinamik firma profilimizi diğer tüm rakiplerimizin alışılmış desenlerinden uzaklaşarak yeni trendler oluşturarak ve farklılığı kalite ile birleştirerek siz değerli müşterilerimize sunmaktır.
Hedefimiz, kaliteli, uygun ve en önemlisi sağlıklı ürünler üreterek Lidoma Blue ve Lidoma Home markalarımızı Tüm dünya ya tanıtmaktır.
“Kalite, Tecrübe ile Daima Çalışarak Oluşur”